Chicco

Rewolucyjne butelki do karmienia Chicco NaturalFeeling

Butelki do karmienia Chicco NaturalFeeling to jedyna linia butelek przystosowanych do fizjologii ssania dziecka miesiąc po miesiącu. Idealnie sprawdzają się przy karmieniu naprzemiennym, gdyż 3 rodzaje smoczków o specjalnym kształcie oraz ich zróżnicowane przepływy podążają za zmieniającym się sposobem ssania dziecka w najbardziej naturalny sposób.
Butelka do karmienia Chicco NaturalFeeling
NaturalFeeling

Idealne do karmienia naprzemiennego

Linia butelek NaturalFeeling została stworzona po to, aby nakarmić dziecko w najbardziej zbliżony do naturalnego sposób, w sytuacji, kiedy karmienie piersią nie jest możliwe albo ograniczone. Butelki są idealne do karmienia naprzemiennego, co oznacza łatwe przechodzenie od karmienia piersią do butelki i odwrotnie. Wzystkie butelki NaturalFeeling zostały przebadane klinicznie. 9 na 10 dzieci akceptuje je natychmiast po podaniu.
Natychmiastowa akceptacja Wyprodukowano we Włoszech
Bardzo miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka przypominają pierś mamy – karmienie staje się jeszcze bardziej naturalne!
Podwójny system antykolkowy zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.
Końcówka smoczka pokryta jest aksamitnym wykończeniem „mum effect” dla jeszcze bardziej naturalnego wrażenia podczas karmienia.
Fenomen smoczków NaturalFeeling
Wyjątkowa gama smoczków do butelek NaturalFeeling ewoluuje podobnie jak sposób ssania dziecka. W zależności od tego, w jaki sposób dziecko ssie, dobieramy odpowiedni kształt smoczka. W linii dostępnych jest 5 smoczków o różnych kształtach i przepływach, dostosowanych do sposobu ssania i wieku dziecka.
Smoczek do butelek NaturalFeeling

Unikalny smoczek ukośny

Smoczek ukośny występuje w 2 przepływach (wolnym i średnim) i jest idealny dla najmłodszych dzieci (od 0-4 m. ż.). Jego charakterystyczna budowa przypomina wyglądem kobiecą pierś, z szeroką podstawą smoczka i zakrzywioną końcówką. Taka budowa jest idealna dla dzieci doskonalących proces ssania, kiedy szeroka podstawa wypełnia usta dziecka, zachowując sposób i tempo ssania zbliżone do naturalnego. Ponadto kształt smoczka wymusza prawidłową pozycję dziecka w trakcie karmienia oraz pozostaje zawsze wypełniony mlekiem, co redukuje połykanie powietrza i zapobiega powstawaniu kolek.

Prosty smoczek
dla starszych dzieci

Prosty smoczek jest zalecany dla starszych dzieci od 4 m-ca życia kiedy proces ssania jest płytszy, a podstawa smoczka może być węższa. Smoczek występuje w dwóch, różnych wielkościach końcówek: prosta i krótsza, zalecana od 4 m-ca życia, dostępna w trójprzepływie; prosta i dłuższa, zalecana od 6 m-ca życia, dostępna w przepływie szybkim i do podawania kaszki..
Smoczek do butelek NaturalFeeling

NaturalFeeling podąża za rozwojem dziecka w najbardziej naturalny sposób

Różowe
czy niebieskie?
Butelki do karmienia NaturalFeeling dostępne są teraz w wersji różowej i niebieskiej. Jest to zatem wspaniałe rozwiązanie dla rodziców, którzy przywiązują wagę do kolorystyki wyprawki. Mimo koloru butelka pozostaje przeźroczysta, dzięki czemu zawsze widzimy ile jest w nim mleka.
Gdzie kupić?
Szczegóły

Szklana wersja NaturalFeeling

Od teraz masz wybór między trwałą, lekką i bezpieczną butelką plastikową, bez BPA, a jej szklaną wersją. Szklane butelki do karmienia Chicco są idealne dla niemowląt, gdyż szkło jest w 100% naturalnym, ekologicznym materiałem. Gwarantują wysoki poziom sterylności, nie przejmują zapachu podawanego pokarmu, nie odbarwiają się i są łatwe w myciu.

Już wkrótce
w ofercie Chicco!

Misja

Już od 1958 roku Chicco wspiera rodziców towarzyszących swoim pociechom w rozwoju, dostarczając najlepsze produkty. Bezpieczne rozwiązania zaprojektowane są specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka już od chwili jego narodzin.

Ponieważ szczęście według Chicco jest podróżą, która zaczyna się, gdy jesteś dzieckiem.