Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Łózeczko dostawne Chicco Next2Me: Śnimy tuż obok siebie!

Sen młodych rodziców to nie lada wyzwanie. Potrzeba bliskości – zarówno dziecka, jak i rodziców jest tak intensywna, że decydujemy się na spanie z dzieckiem w jednym łóżku. Tymczasem w dziecięcym łóżeczku dostawnym Chicco Next2Me dziecko jest tuż obok swoich rodziców, ale w swojej własnej przestrzeni. Poczucie miłości i fakt, że jesteście na wyciągnięcie ręki buduje silne poczucie więzi i bezpieczeństwa. A rodzice wciąż są razem!
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie maleństwa, wygodzie rodziców i dziecka oraz o wspieraniu więzi między nimi w początkowym etapie wspólnego życia. Łóżeczko można bezpiecznie i pewnie połączyć z łóżkiem rodziców. Dzięki łóżeczku dostawnemu Chicco Next2Me mama będzie mogła utulić dziecko i nakarmić je, gdy tylko się obudzi. Wasze wspólne noce będą spokojniejsze!
Docenione przez rodziców i ekspertów Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me
Łóżeczka dostawne Chicco Next2Me
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

Komplet pasów mocujących z wygodnymi klamrami, ułatwia korzystanie z łóżeczka w wersji dostawnej oraz wolnostojącej. Po przypięciu pasów wystarczy tylko wyregulować jego wysokość do materaca rodziców.
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Dostosowanie do Waszych potrzeb

Niezależna regulacja w skali od 1-6 pozwala na dopasowanie łóżeczka do wysokości materaca rodziców a także na ustawienie go w delikatnym nachyleniu, co ułatwia oddychanie dziecku z lekkim przeziębieniem czy z tendencją do ulewania.
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Aby Twoje dziecko oddychało spokojnie

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me wyposażone jest w miękki materac (grubość 5,5 cm, długość 82 cm, szerokość 50 cm) oraz siatkowe okienko dla doskonałej cyrkulacji powietrza, aby Twoje dziecko oddychało spokojnie. Poszycie materaca można zdjąć do prania.
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Sprawdza się w dzień i w nocy!

Po podniesieniu zwijanej ścianki można stopniowo używać łóżeczka oddzielnie od łóżka rodziców lub w pokoju dziecęcym, a także w ciągu dnia w pokoju dziennym. Dzięki ściankom z siatką widzimy nasze maleństwo również z boku.
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Łatwość w przenoszeniu łóżeczka

Łóżeczko wyposażone jest w kółka, ułatwiające transport z jednego pokoju do drugiego. Gdy łóżeczko dłuższą chwilę pozostaje w jednym pomieszczeniu, zablokuj je dla pełnego bezpieczeństwa.
Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Komu w drogę, temu Chicco Next2Me

Chicco Next2Me jest kompaktowe i można je przechowywać w dołączonej torbie. Zabierz je w podróż, aby nawet poza domem mieć maleństwo blisko siebie.
Łóżeczko Chicco Next2Me Dream z opuszczonym bokiem może być używane wyłącznie, kiedy łóżeczko jest przymocowane do łóżka rodziców, zgodnie z instrukcją obsługi.
Czy wiecie, jak wygląda joga młodych rodziców? Czy coś Wam to przypomina?
Jogę lepiej uprawiać w wolnej chwili w ciągu dnia. Na noc warto zdecydować się na idealne, rekomendowane i docenione rozwiązanie – łóżeczko dostawne Chicco Next2Me. Dzięki Chicco Next2Me dziecko będzie spokojne i zadowolone tuż obok swoich rodziców. Rodzice – szczęśliwi i wypoczęci tuż obok siebie!
Bo wszystkie rodzaje relacji w rodzinie są tak samo ważne.

Który kolor najlepiej pasuje do Twojego domu?

Dziecięce łóżeczko dostawne Chicco Next2Me jest eleganckie, minimalistyczne, w kolorach pasujących do modnych, subtelnych wnętrz. Chicco Next2Me idealnie wpasuje się zarówno we wnętrza sypialni jak i pokoju dziennego. Dzięki dyskretnie ukrytemu wokół ramy łóżeczka suwakowi, całą tapicerkę można zdjąć i uprać.
Gdzie kupić?
Dove GreyŁóżeczko dostawne Chicco Next2Me
SkyŁóżeczko dostawne Chicco Next2Me
PrincessŁóżeczko dostawne Chicco Next2Me
SilverŁóżeczko dostawne Chicco Next2Me

Misja

Już od 1958 roku Chicco wspiera rodziców towarzyszących swoim pociechom w rozwoju, dostarczając najlepsze produkty. Bezpieczne rozwiązania zaprojektowane są specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka już od chwili jego narodzin.

Ponieważ szczęście według Chicco jest podróżą, która zaczyna się, gdy jesteś dzieckiem.