Wkładki laktacyjne NaturalFeeling

Twoje wkładki laktacyjne Extra Comfort

Wspieranie naturalnego procesu laktacji jest dla nas bardzo ważne. Dlatego zaprojektowaliśmy wkładki laktacyjne NaturalFeeling, które ochronią delikatną skórę Twojej piersi, a Ty będziesz czuła się komfortowo i pewnie w każdym momencie.
Wkładki laktacyjne NaturalFeeling
Wkładki laktacyjne NaturalFeeling

Higiena i ochrona Twojej piersi

Wkładka zabezpieczona jest specjalną antybakteryjną tkaniną, aby nieustannie utrzymywać pierś w czystości. Dzięki temu, nie potrzebujesz przemywać piersi przed podaniem jej dziecku.
Wkładki laktacyjne NaturalFeelingDostępne w opakowaniach po 30 lub 60 sztuk.
Dla większej higieny wkładki są pakowane pojedynczo.
Wkładki laktacyjne NaturalFeeling

Wygoda dla Ciebie, komfort dla skóry

Podwójna warstwa zewnętrzna umożliwia wentylację brodawki sutkowej oraz skóry, zapobiegając podrażnieniom. Doskonale dopasowują się do kształtu piersi, zapewniając wygodę i komfort użytkowania.
Wkładki laktacyjne NaturalFeeling

Superchłonne i higieniczne

Wkładka laktacyjna Chicco wypełniona jest niezwykle chłonnymi mikroperełkami, które absorbują wilgoć do wewnątrz i zamieniają w żel. Podwójna warstwa tkaniny wewnątrz wkładki zabezpiecza pierś, pozostawiając ją suchą i higieniczą, zawsze gotową do podania dziecku.
Wkładki laktacyjne NaturalFeeling

Przebadane dermatologicznie

Testowane w klinikach neonatologii. Test w Klinice Magiagalli (Mediolan) wykazuje, że stosowanie wkładek antybakteryjnych pozwala uniknąć podrażnień, pęknięć oraz zapalenia sutka.
Wkładki laktacyjne Chicco NaturalFeeling

Skuteczna ochrona potwierdzona

93% matek pozytywnie ocenia wkładki antybakteryjne Chicco. Badanie przeprowadzono w Instytutach Medycyny Klinicznej i Doświadczalnej w Mediolanie wśród 90 matek, które oceniały: chłonność, oddychalność, uczucie suchości.
Wspomagamy naturalny proces laktacji
Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie karmienie naturalne. Wiemy z jakimi wyzwaniami może się to łączyć. Pamiętaj, że trudności z jakimi się zmagasz, dotykają większości karmiących mam, a rozwiązania są w zasięgu ręki. Sprawdź gamę produktów uzupełniających, które chronią pierś i łagodzą dolegliwości, przystosowujących się do karmienia delikatnych piersi i brodawek.
Wkładki laktacyjne Chicco NaturalFeeling

Misja

Już od 1958 roku Chicco wspiera rodziców towarzyszących swoim pociechom w rozwoju, dostarczając najlepsze produkty. Bezpieczne rozwiązania zaprojektowane są specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka już od chwili jego narodzin.

Ponieważ szczęście według Chicco jest podróżą, która zaczyna się, gdy jesteś dzieckiem.